Serdecznie zapraszamy na wykłady odbywającego w IN staż naukowy Profesora UJ, dr hab. W. Miakiszewa:

Serdecznie zapraszamy na wykłady odbywającego w IN staż naukowy Profesora UJ, dr hab. W. Miakiszewa:

1) 05.05.2021 – historia języka: Глядя через „кривое зеркало”: реальные и мифические существа в восприятии европейского обывателя XVI века (на материалах „Хроники всего света” Мартина Бельского)

2) 12.05.2012 – współczesny język rosyjski: Русское просторечие
UWAGA: W dniu 05.05. (bezpośrednio po wykładzie) odbędzie się spotkanie ze wszystkimi studentami II roku studiów I stopnia w sprawie przyszłorocznych seminariów licencjackich

W dniu 12.05. (bezpośrednio po wykładzie) odbędzie się spotkanie ze studentami I roku studiów II stopnia w sprawie przyszłorocznych seminariów magisterskich

Link do spotkania: