Komunikat dla Studentów

Drodzy Studenci,

Rozpoczynamy nowy rok akademicki 2020/21 w sytuacji dla nas wszystkich niełatwej, pełni obaw i niepokojów, ale też z nadzieją, że wkrótce powrócimy do normalności.

Chciałabym Państwa powiadomić, że zgodnie z Rozporządzeniem JM Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego, prof. Piotra Borka większość zajęć w naszej uczelni, a także w Instytucie Neofilologii będzie realizowana w sposób hybrydowy (stacjonarny i on-line).

Ze względu na specyfikę filologii obcych zajęcia z praktycznej nauki języka (francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego) będą prowadzone w formie tradycyjnej, z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa i zgodnie z harmonogramem dla poszczególnych filologii. Na pierwszych spotkaniach organizacyjnych, które odbędą się 1 października br., opiekunowie poszczególnych roczników poinformują Państwa o szczegółach, związanych z organizacją nowego roku akademickiego.

Żywiąc nadzieję, że w przyszłym semestrze spotkamy się już w normalnych warunkach, pragnę Państwu złożyć serdeczne życzenia zdrowia i zadowolenia ze studiowania w naszej uczelni. Zwracam się jednocześnie do Państwa z prośbą o przestrzeganie wymogów sanitarnych, okazywanie sobie szacunku i życzliwości. Wierzę, że pozwoli nam to przetrwać trudny czas epidemii.

Jednocześnie chcę zapewnić, że zawsze możecie Państwo liczyć na wsparcie zarówno dyrekcji Instytutu Neofilologii, jak i pracowników administracyjnych.

Dyrektor Instytutu Neofilologii

dr hab. prof. UP Aurelia Kotkiewicz