Program „Diamentowy Grant”

Szanowni Państwo,

Biuro Nauki uprzejmie informuje o trwającym w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego naborze wniosków w IX edycji konkursu w ramach programu „Diamentowy Grant”. W konkursie mogą wziąć udział wybitnie uzdolnieni:

1. absolwenci studiów pierwszego stopnia, którzy otrzymali tytuł zawodowy licencjata lub inżyniera albo równorzędny w roku ogłoszenia konkursu,
  2. studenci jednolitych studiów magisterskich lub odpowiednich, którzy ukończyli trzeci rok studiów w roku ogłoszenia konkursu i kontynuują naukę, a w przypadku jednolitych studiów magisterskich trwających 6 lat – studenci, którzy ukończyli czwarty rok studiów w roku ogłoszenia konkursu i kontynuują naukę.

W programie mogą uczestniczyć również studenci/absolwenci posiadający obywatelstwo polskie, którzy ukończyli studia pierwszego stopnia za granicą.

Aplikacje składa się elektronicznie w systemie ZSUN/OSFTermin składania aplikacji upływa 27 stycznia 2020.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www MNiSW oraz w Biurze Nauki.