FREEling tłumacze dla tłumaczy – szkolenia

Szkolenia dla (przyszłych) tłumaczy

Fundacja FreeLING zaprasza młodych tłumaczy oraz adeptów zawodu na szkolenia:
7-8 grudnia 2019 – Warszawa
Wstęp do tłumaczeń audiowizualnych
Szkolenie kierujemy do tłumaczy wszystkich języków, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę o tłumaczenia audiowizualne. Wyposaży ono uczestników w niezbędną wiedzę, jak w sposób profesjonalny rozmawiać z klientem, wyceniać zlecenia oraz wykonywać je zgodnie z zasadami sztuki tłumaczenia audiowizualnego. Przekazana wiedza będzie stanowiła solidną podstawę do dalszego udoskonalania umiejętności we własnym zakresie.
Zasady wykonywania poświadczonych tłumaczeń pisemnych i ustnych
Szkolenie skierowane jest do kandydatów na tłumaczy przysięgłych, szczególnie do tłumaczy małych języków, którym rynek nie oferuje specjalistycznego szkolenia przygotowującego do egzaminu. Program pierwszego dnia obejmuje zagadnienia związane z tłumaczeniami pisemnymi, drugiego dnia tematy dotyczące tłumaczeń ustnych.
Grant szkoleniowy
Na każde z powyższych szkoleń Fundacja FreeLING przyznaje jeden grant szkoleniowy, przeznaczone w szczególności dla studentów studiów magisterskich kierunków filologicznych. Grant obejmuje darmowy udział w szkoleniu, materiały, przerwy kawowe i certyfikat uczestnictwa. Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do składania wniosku wraz z listem motywacyjnym i opinią promotora lub wykładowcy.
Więcej informacji  o  szkoleniu i grancie na www.freeling.pl