UP TO THE TOP: Program szkoleń dla studentów

Program szkoleń obejmuje w sumie 150h warsztatów z następujących tematów:

• PROJEKTOWANIE SZKOLEŃ E-LEARINGOWYCH (INSTRUCTIONAL DESIGN) (30h)
  • STRATEGIE MYŚLENIA WIZUALNEGO (VISUAL THINKING) (30h)
  • SZTUKA PREZENTACJI (W TYM WIDEOTUTORIAL) (30h)
  • PODSTAWY GRAFIKI KOMPUTEROWEJ (30h)
  • PODSTAWY KODOWANIA (30h)

Szkolenia adresowane są do studentów studiów stacjonarnych, III roku studiów licencjackich i II roku studiów magisterskich. Odbywać się będą w poniedziałki i lub w piątki po zajęciach przewidzianych programem studiów.

Z doświadczeń Katedry Cyfrowej Edukacji Językowej, realizującej od 5 lat program Cyfrowy nauczyciel języka angielskiego, wynika, że absolwenci filologii obcych – z dobrą znajomością języków i, dodatkowo,  z podwyższonym alfabetyzmem cyfrowym i umiejętnościami, jak te, które dają ww szkolenia – mają większe i atrakcyjniejsze możliwości na rynku pracy.

Rekrutacja do programu na stronie: https://projekty.up.krakow.pl/projekty-realizowane/uczelnia-najwyzszej-jakosci-up-to-the-top/ (wszystkie dokumenty mają się tam wkrótce pojawić, proszę śledzić stronę)

Zachęcamy i zapraszamy

W imieniu organizatorów